طراحی وب سایت املاک


امکانات وب سايت املاک

معمولا در وب سايت هاي املاک و مستغلات ميتوانيم چنين سرويس ها و خدماتي را ارائه نماييم که عبارتند از:

طراحي صفحه وب نمايش محدوده نمايش املاک در نقشه

طراحي صفحه وب تفکيک املاک بر اساس خريد و فروش – رهن و اجاره . مشارکت و ...

طراحي صفحه وب معرفي ملک هاي در جهت فروش ويژه

طراحي صفحه وب معرفي ملک هاي جديد

طراحي صفحه وب ثبت چند تصوير براي هر ملک

طراحي صفحه وب درج اخبار مربوط به ملک و مسکن

 

مطمئنا داشتن يک وب سايت در زمينه خريد و فروش ملک و زمين باعث خواهد شد افراد و صاحبان مشاغل ديگر شما را بهتر بشناسند و از اين فرصت ميتوانيد نهايت استفاده را نماييد. شايد اين اصطلاح دلالي علمي را شنيده باشيد. اين اصطلاح به اين معنا ميباشد که در قبال پيدا کردن مشتري و متصل کردن خريدار و فروشندهه ميتوانيد پورسانت خوبي را از اين راه به دست بياوريد حتي بدون اينکه داراي جاي فيزيکي براي اين کار داشته باشيد.

امروزه حتي کاربراني که از اينترنت سررشته اي ندارند و يا اهل وب سايت و به اصطلاح وب گردي نميباشند از اطرافيان خود ميخواهند تا در اينترنت يک جستجويي را انجام داده تا شايد ملک و زمين مورد نظرشان را پيدا نموده و يا حتي مشتري خوبي را پيدا نموده و آن را بفروشند. چرا که بايد قبول داشته باشيم تبليغات از نوع سنتي امروزه چندان جايگاه مطمئن و مستحکمي نسبت به گذشته ندارند. بنابراين وجود يک سايت املاک حتي اگر جزء اين صنف هم نيستيد ميتواند آينده شغلي شما را دگرگونن نمايد


 نمايش محدوده ي املاک در نقشه :
 مطمئنا کاربران وب سايت آدرس محل مورد نظر يا اصطلاحا کروکي آن را ميخواهند. شما ميتوانيد توسط نقشه گوگل يا Google Map اين سرويس را رايگان در اختيار آنها قرار دهيد تا خريد و فروش ملک در وب سايت شما راحتتر انجام بپذيرد. براي طراحي اين صفحه از وب سايت برنامه هاي مهمي براي شما داريم تا بتوانيم در نهايت کاربران را بيشتر در وب سايت نگه داريم و بازديد کنندگان وب سايت افزايش پيدا نمايد.

 تفکيک املاک بر اساس بخش هاي مختلف :
 حتما بايد املاک بسيار زياد داخل وب سايت را بر اساس پارامترهاي مختلف دسته بندي نماييد مانند رهن, اجاره, پيش فروش, باغ, و غيره. بنابراين با اين دسته بندي کاربران بسيار سريعتر به هدفشان ميرسند و به سايت شما وفادار خواهند بود. مطمئن باشيد اگر کاربران که معمولا به دنبال فروش يا خريد ملک مربوطه هستند بتوانند به راحتي به اطلاعات مورد نظر دسترسي پيدا نمايند وب سايت شما را به ديگران معرفي خواهند نمود.

 معرفي ملک هايي جهت فروش ويژه، فوري و .... :
 حتما ملک و يا زمين هايي بايد فوري و حتي با قيمت کمتر بفروش برسند. بنابراين هميشه اين بخش براي کاربران وب سايتتان مهم خواهند بود. آنها شايد هر روز براي چک نمودن اين قسمت وارد وب سايت شما گردد. بنابراين بازديد کنندگان سايت افزايش پيدا خواهد نمود. افزايش بازديد کننده در سايت افزايش و بالا رفتن رتبه وب سايت شما خواهد بود. طراحي اين بخش از صفحه وب را از دست ندهيد.

 معرفي ملک هاي جديد :
 حياط اين وب سايت به بروز رساني و قرار گرفتن ملک ها و زمين هاي جديد به صورت روزانه ميباشد. وجود اين سرويس به عنوان بايدها در اين پروژه تلقي ميگردد. در وب سايت هاي املاک معمولا داشتن فايل و بروز بودن آن يکي از مهمترين بخشهاي وب سايت هاي املاک تلقي ميشود. در طراحي و پياده سازي اين بخش از وب سايت در نهايت تمامي ملک ها با تاييد خود شما در وب سايت قرار خواهد گرفت.

 ثبت چند عکس براي هر ملک :
 قبل از رفتن به محل ملک مورد نظر, کاربران بايد چند تصوير از زواياي مختلف از ملک يا زمين مورد نظر داشته باشند. بنابراين وجود تصاوير خوب و حتي با کيفيت در اين وب سايت ميتواند جلوه خوبي براي وب سايت شما داشته باشد. با ارائه اين سرويس در وب سايت کاربران و در نهايت مشتريان به وب سايت شما وفادار خواهند ماند و شما را به ديگر دوستان خود معرفي خواهند نمود. طراحي اين صفحه از وب سايت را از دست ندهيد.

 استعلام کد رهگيري :
 امروزه با توجه به قانوني که تصويب شده است ميدانيم در تمام معاملات بايد کد رهگيري وجود داشته باشد. بنابراين با انتخاب اين سرويس و طراحي و پياده سازي آن هم جستجوي کد رهگيري و هم ثبت آن را ميتوانيد انجام دهيد. البته به ياد داشته باشيد که ابتدا بايد مجوزهاي لازمه و دسترسي هاي مورد نظر را داشته باشيد تا ما بتوانيم آن را در وب سايت املاک شما طراحي و اجرا نماييم.

 مشاوره املاک :
 خريد و فروش ملک هميشه بايد با گرفتن يک مشاوره همراه باشد تا خدايي نکرده مشکلي در اين باره اتفاق نيافتد. بنابراين کاربران آنلاين وب سايت شما اين سرويس را از شما ميخواهند تا با شما و وب سايتتان ارتباط بيشتري را برقرار نمايند. براي پياده سازي و طراحي آن ايده هاي بسيار زيادي وجود دارد مانند طراحي سيستم چت آنلاين و يا طراحي يک فرم کامل که کاربران بتوانند آن را پر نمايند. طراحي اين صفحه را فراموش نکنيد.

 نوسانات قيمت ملک با نمودار :
 وجود نمودار و نمايش دادن نوسانات قيمت ملک و زمين حتي در سالهاي قبل ميتواند بخش هيجان انگيز وب سايت شما محسوب گردد. اين سرويس را براي کاربر پسند نمودن وب سايت از دست ندهيد. در اين بخش از وب سايت ميتوانيم آمارها را به صورت دسته بندي شده به نظر کاربران برسانيم و حتي براي آن سيستم جستجو هم در نظر بگيريم. طراحي اين بخش از صفحه وب در نهايت وب سايت املاک شما را به عنوان مرجع در ايران معرفي خواهد نمود.

 دسته بندي بر اساس استان ها :
 حتما موارد زمين و ملک که در وب سايت املاک خود ميخواهيد قرار دهيد محدود به استان تهران نخواهد بود. بنابراين از همين الان با انتخاب اين سرويس برنامه دراز مدت خود را براي موفقيت هاي بيشتر برداريد. ميتوانيد تمامي استان هاي ايران را پوشش داده و درآمد خود را از وب سايت املاک خود افزايش دهيد. بسياري از املاک هاي محلي که در استان ها هستند شايد به اندازه شما حرفه اي نباشند تا بتوانند املاک هاي خريداري شده و فروخته شده را ليست نمايند.

 معرفي شرکت هاي ساختماني :
 حتما در حيطه کاري خود شرکت هاي ساختماني در هر سطحي را ميشناسيد که بخواهيد آن ها را به کاربران آنلاين وب سايتتان معرفي نماييد. بنابراين با انتخاب اين سرويس مقام وب سايت خود را نزد همکارانتان بيشتر و بالاتر ببريد. آنها از اين کار شما تشکر خواهند نمود. همچنين ميتوانيد به عنوان يک قسمت کسب درآمد و تبليغاتي به اين بخش از وب سايت نگاه کنيد و در قبال گرفتن پول تبليغات شرکتهاي ساختماني را در آن قرار دهيد.

 دانستني هاي لازم در معاملات ملکي :
 در هر کاري دانستني هايي وجود دارد تا هر فردي بايد از آن باخبر باشد. بنابراين اين سرويس را به عنوان اخبار يا مقاله انتخاب نکنيد بلکه به عنوان يک بخش مجزا انتخاب نماييد. کاربران وب سايت با انتخاب اين سرويس و طراحي و پياده سازي آن حتما شما را تحسين خواهند نمود. براي طراحي اين صفحه از وب سايت برنامه هاي بسيار ويژه اي را در نظر داريم تا بالاترين کيفيت را در طراحي اين بخش براي آن در نظر بگيريم.

 ثبت ملک :
 يکي از هيجان انگيز ترين بخش ها در وب سايت املاک شما ثبت ملک براي خريد و يا فروش ميباشد. در طراحي اين بخش از وب سايت ميتوانيم با ارائه فرم بسيار کامل و پرنمودن آن توسط کاربراني که ميخواهند از اين سرويس استفاده نمايند بازديد کنندگان زيادي را در وب سايت خود فراهم نماييم و کسب و کار خود را از طريق طراحي و اجراي درست همين بخش رونق ببخشيم. کاربران منتظر طراحي اين سرويس هستند.

 خدمات ساختماني :
 طراحي و پياده سازي اين بخش از وب سايت ميتواند شامل بسياري از مسائل مختلف گردد. براي طراحي و پياده سازي اين صفحه از وب سايت خود شما ميتوانيد دقيق ما را راهنمايي نماييد. براي طراحي اين بخش از وب سايت ميتوانيم بسياري از مسائل را در نظر بگيريم که در نهايت بازديد کنندگان وب سايت افزايش پيدا نمايد.

 املاک خارج از ايران :
 يکي از صفحاتي که ميتواند بسيار زياد مورد استقبال قرار بگيرد املاک خارج از ايران ميباشد. ايرانيان خارج و داخل ايران ميتوانند در اين صفحه از وب سايت اقدام به فروش و خريد ملک مربوطه در خارج از ايران نمايند و اين عمل در نهايت براي شما کسب درآمد بسيار خوبي را به ارمغان خواهد آورد. در طراحي اين صفحه از وب سايت در نهايت ايده هاي بسيار خوبي وجود دارد که حتما براي شما پياده سازي خواهيم نمود.